Kuomet reikalingi staliniai kompiuteriai?

Kažkada kompiuteriai buvo tikra naujiena rinkoje, laikyta stebuklu. Atsiradus internetui, jų galimybės pasiekė tikrą apogėjų. Na, o vėliau pradėjo populiarėti ir nešiojami kompiuteriai, leidžiantys jais naudotis viešose vietose, kelionėse ir t. t. Kad ir kaip tai būtų patogu verslininkams, nuolat buvimo vietą keičiantiems žmonėms ar tiesiog mėgstantiems dirbti lovoje, staliniai kompiuteriai tikrai neprarado savo populiarumo. Tam tikrų jų savybių kol kas nepavyko perimti jokiam nešiojamam kompiuteriui, todėl pateikiame keletą priežasčių, kodėl verta įsigyti stacionarų kompiuterį.

Ilgaamžiškumas

Stalo kompiuterisKad ir kokie patogūs bei lengvučiai ir kompaktiški bebūtų nešiojami įrenginiai, staliniai kompiuteriai pasižymi ilgaamžiškumu. Ir tai ne tik dėl galingo procesoriaus ar jų patvarumo. Nešiojamus kompiuterius žmonės linkę dažniau sudaužyti, sulaužyti, aplieti kava ar arbata, išmesti iš rankų ar dar kitaip sugadinti. Dėl nuolatinio jų nešiojimo ir laikymo ne itin palankiomis oro sąlygomis bei nepakankamai patvarių detalių, kurias gamintojai paprastai deda į tokius įrenginius, nešiojami kompiuteriai tarnauja vos keletą metų.

Greitis

Staliniai kompiuteriai kur kas greitesni už bet kokio kito tipo kompiuterius. Jie turi galingesnius procesorius ir didesnę talpą, todėl jais naudojasi žmonės, mėgstantys kompiuterinius žaidimus, ar tie, kuriems reikalinga ne tik aukštos kokybės monitoriaus raiška, bet ir puiki vidinė atmintis bei įrenginio galimybė vienu metu atlikti kaip įmanoma daugiau funkcijų. Tiesa tokia, kad joks nešiojamas kompiuteris ilgai neišlaikys žaidimo juo: įrenginys pradės kaisti, strigti, o galų gale suges.

Keičiamos detalės

Staliniai kompiuteriai naudingi ir tuo, jog pagal poreikius galima pakeisti tam tikras jų dalis ir taip nuolat tobulinti kompiuterio galimybes neperkant naujo. Jei taip nutiktų, kad dėl darbo ar asmeninių priežasčių jums prireiktų galingesnio ar naujesnio nešiojamo kompiuterio, greičiausiai tektų pirkti naują. Šie įrenginiai neturi atskirų dalių, kurias pakeitus jie veiktų geriau, o tokiam kompiuteriui sugedus, jo detalės kainuoja tiek, kad labiau apsimoka pirkti naują kompiuterį.

Galima suskurti pačiam

Staliniai kompiuteriai žavi tuo, kad juos galite susikurti patys. Pasirinkdami atskirą procesorių, monitorių, garso kolonėles ir kitą papildomą aparatūrą, jūs patys susikuriate įrenginį, kuris tarnaus pagal poreikius ir turės visas reikiamas savybes norimoms funkcijoms atlikti.

1 komentaras “Kuomet reikalingi staliniai kompiuteriai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *